SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Dosa 4468527
nr 446 8527
Dosa
silver, 1800-tal, mellaneuropa, längd: 10
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 15 januari 2007
kl 17:23:09
15/1 15:58:01
400 kr
15/1 16:20:23
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.